YENASOFT SMC (Sheet Metal Converter)
Asansörler, elektrik panoları, havalandırma sistemleri vb. birçok ürün sac levhaların bükülmesi ile elde edilen bileşenlerden oluşmaktadır. YENASOFT SMC (Sheet Metal Converter), SOLIDWOKS ile tasarladığınız sac levha bileşenler için sunduğu eşsiz araçlar ile tasarımdan imalata giden süreçte iş yükünüzü azaltırken zamanınızdan ve maliyetlerinizden tasarruf etmenize yardımcı olur.
DETAYLI BİLGİ
YENASOFT BOM
Firmalar tasarımını ve imalatını gerçekleştirdikleri ürünlerin fiyatlandırma çalışmaları ve imalatı için uzun malzeme listeleri oluşturmaktadırlar. YENASOFT BOM, SOLIDWORKS ile oluşturduğunuz montajların malzeme listelerini yönetmek için sunduğu eşsiz araçlar sayesinde iş ortaklarınızla bilgi paylaşımını kolaylaştırırken verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.
DETAYLI BİLGİ
YENASOFT BOX
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus augue ex, gravida ac fringilla vel, sollicitudin eu eros. Phasellus malesuada tempor pretium. Etiam pretium varius lacus, blandit accumsan dui porta a.
DETAYLI BİLGİ
Sindow 3D WOX Printer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus augue ex, gravida ac fringilla vel, sollicitudin eu eros. Phasellus malesuada tempor pretium. Etiam pretium varius lacus, blandit accumsan dui porta a. Fusce consequat aliquet enim, sit amet dignissim magna.
DETAYLI BİLGİ